UNIWERSALNE - Heller

Przejdź do treści
Heller Narzędzia Uniwersalne

Materiały kompozytowe jak profile lub płyty często składają się z kilku połączonych warstw materiałów. W tym celu uniwersalne wiertła są idealne, aby idealnie dopasować się do wymagań w różnych przypadkach.

Fachowcy oszczędzają również czas, jeśli używają narzędzi odpowiednich do wiercenia w kilku materiałach bez konieczności zmiany wiertła. Tam, gdzie elementy muszą być osadzone w murze, można zaoszczędzić mnóstwo czasu na regulację i tolerancję poprzez przewiercenie różnych materiałów w jednym kroku. Narzędzia te są również odpowiednie dla użytkowników, którzy bardzo rzadko używają wiertarek. Korzystają z pasującego uniwersalnego narzędzia nadającego się do wiercenia w różnych materiałach. Ci klienci nie mogą już kupować specjalnych narzędzi.

Niektóre współczesne materiały budowlane wymagają obecnie tradycyjnych narzędzi wiertniczych, które nie mogą się już spełnićw każdym przypadku. Z tego powodu firma Heller oferuje specjalne rozwiązania przeznaczone do przetwarzania tego nowego rodzaju materiałów.
Ratio
Allround Universal
Allmat Universal
Allmat Universal
Quick Bit Allmat
Allmat Otwornica
Quick Bit Ceramics
Cera Expert


Tabela narzędzi uniwersalnych zawiera materiały pochodzące ze strony firmy Heller.


Wróć do spisu treści