DO BETONU - Heller

Przejdź do treści
Heller Wiertła do betonu

Specjalne wiertła Heller stosowane są do wiercenia w betonie i murze. Ważne jest, aby używać wierteł z certyfikowanej produkcji, aby zapewnić prawidłową instalację komponentów. Tolerancje wiercenia mogą zostać przekroczone, jeśli używane wiertło nie pochodzi z monitorowanego zakładu produkcyjnego. Wiertła, które są zbyt mocna zaokrąglone lub mają nadmierne tolerancje w krawędzi skrawającej z węglika spiekanego, mogą prowadzić do wywiercenia otworów, które nie zapewniają wystarczającej przyczepności dybla. W skrajnych przypadkach zainstalowane elementy mogą się poluzować i spowodować znaczne uszkodzenia.

Jeśli chodzi o wiertła do betonu, zalecamy stosowanie produktów wyprodukowanych zgodnie z przepisami niezależnego instytutu Masonry Drill Bit Testing Association (PGM). Wiertła te można rozpoznać po znaku jakości lub symbolu wytłoczonym na wiertle.

Firma Heller stosuje wyłącznie najlepsze płytki ze stali i węglika wolframu do swoich wierteł do betonu i muru. Jednocześnie dokładne przetwarzanie jest najważniejsze, na przykład w wyniku dokładnego wyrównania i lutowania płytek węglikowych lub ścisłej tolerancji ruchów współosiowych. Wreszcie najważniejsze są aspekty takie jak ergonomia i bezpieczeństwo w miejscu pracy. W tym procesie dążymy do spełnienia wymagań profesjonalnych użytkowników. W końcu wszystkie produkty Heller przyczyniają się do szybszej i bardziej ekonomicznej pracy dla profesjonalistów.

PRO XTREME
ProConcrete
ProStone
Core Bit


Tabela wierteł do betonu zawiera materiały pochodzące ze strony firmy Heller.


Wróć do spisu treści